Skocz do zawartości

Jaką kasę fiskalną wybrać?

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 kann

kann

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Wysłano 29 październik 2012 - 07:04

Jaką kasę fiskalną wybrać? Jakie modele możecie polecić? Szukam czegoś małego.

#2 poxy

poxy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Wysłano 04 listopad 2012 - 04:16

Bardzo popularne kasy fiskalne robi firma Elzab. Podam dwa przykładowe modele: Elzab Mini oraz Elzab MINI E.

ELZAB Mini to mała i funkcjonalna kasa fiskalna. Szczególnie nadaje się dla małych podmiotów typu usługi lub małe sklepy. Klawiatura posiada 30 klawiszy wielofunkcyjnych. Istnieje równiez możliwość definiowania klawiszy, co jest bardzo wygodne. Można na przykład zdefiniować klawisz szybkiej sprzedaży towaru. Mechanizm drukujący jest od firmy Citizen. Drukuje on paragony o szerokości 28 mm. Kasa posiada złącze, które współpracuje z wagą lub komputerem oraz szufladą.

#3 responder

responder

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Wysłano 21 marzec 2013 - 09:16

POSNET Mobile EU:
  • Możliwość zaprogramowania dowolnej waluty
  • Szerokość papieru: 2 x 28mm
  • Długość rolek: 18 metrów
  • 20 znaków w wierszu
  • Alfanumeryczny LCD z podświetleniem
  • Klawiatura 20 klawiszy
  • Cena około 1200 zł w sklepie internetowym

#4 Anna

Anna

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 postów

Wysłano 27 lipiec 2013 - 11:17

Postarałam się poszukać kas małych, ale i zarazem funkcjonalnych. Oto kilka modeli, które znalazłam. Mam nadzieje, że wybierze Pan/Pani cos dla siebie :)

1. Kasa fiskalna Farex Perła - kosztuje ok. 750zł, przy swoich małych rozmiarach (100 x 90 x 180)  zachowuje pełną funkcjonalność kasy tradycyjnej na czym Panu/Pani zależało, posiada 2 alfanumeryczne i podświetlane wyświetlacze, dotykowa membranowa klawiatura jest wygodna w obsłudze i łatwa w utrzymaniu czystości, liczba stawek VAT wynosi 9, ma termiczny mechanizm drukujący, ma 2 złącza komunikacyjne, oprogramowanie ma raporty (m.in. kasowy, opakowań zwrotnych, dobowy sprzedaży, fiskalny dobowy, fiskalny okresowy, fiskalny miesięczny).

2. Kasa fiskalna Farex Szafir Biały - kosztuje ok. 850zł, jej wymiary to 105 x 140 x 320, jest kasą fiskalną przeznaczoną dla małego i średniego biznesu (3000 pozycji towarowych), ma 2 alfanumeryczne i podświetlane wyświetlacze, dotykowa, membranową klawiaturę, posiada również wydajny akumulator umożliwiający wielogodzinną pracę bez konieczności podłączenia do prądu, wykorzystuje ona papier o szerokości 28 mm, ma 3 złącza komunikacyjne, w tym PS2, zapewniając bezpośrednie podłączenie większości skanerów.

3. Kasa fiskalna Elzab Mini - kosztuje ok. 1100zł, jej wymiary to: głębokość 195mm, szerokość 205mm, wysokość 77mm, ma 16 grup towarów, mechanizm drukujący jest termiczny, prędkość druku  wynosi 7,5 wiersza/sek., wyświetlacz kasjera jest alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 x 16 znaków, zasilanie jest sieciowe, z wewnętrznego akumulatora

#5 beata_j

beata_j

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Wysłano 21 październik 2013 - 06:54

Farex Perła jest świetna, naprawdę polecam ten sprzęt! :)
Ulotki, plakaty i biuwary - wydruk dla firm i nie tylko: http://www.sklep.aaprint.com.pl/

#6 henseld

henseld

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Wysłano 25 listopad 2013 - 11:54

Polecam ELZAB Mini. Malutka i funkcjonalna, idealna dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.

#7 Ludomir

Ludomir

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 47 postów

Wysłano 14 luty 2014 - 12:23

Mały sharp 227, dobre kasy od lat.

#8 los-bananos

los-bananos

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Wysłano 05 marzec 2014 - 09:50

w sklepie koziol na grochowskiej w Warszawie sprzedaja kasy i oprogramowanie. Maja duzy wybor: maly, duzych, z kopia elektroniczna itd. Poza tym zawsze mozesz sie ich zapytac ktora kasa bedzie najlepsza dla twojego biznesu

#9 lolek112

lolek112

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Wysłano 07 maj 2014 - 08:59

też nie bardzo wiedziałem jakąś kasę fiskalną wybrać do mojego sklepu z częściami samochodowymi i zadzwoniłem do firmy FisKas - tutaj ich stronka: http://kasyfiskalnewrzesnia.pl i doradzili mi kase novitus lupo e

0 user(s) are reading this topic

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych